Kompleksowe zaopatrzenie przemysłu w elementy złączne i techniczne. Śruby, nakrętki, wkręty, podkładki.
Jesteś na: Strona główna - Chemia techniczna CX 80 - CX-80 z dodatkiem Krytox - Teflon
Znajdź podkładki, śruby lub inny
produkt wg normy DIN, ISO, PN:
Dostarczamy standardowe i nietypowe wyroby śrubowe.

CX-80 z dodatkiem Krytox - Teflon

CX-80 Krytox - Teflon - jest preparatem wielofunkcyjnym najwyższej jakości o szczególnych parametrach smarowania. Posiada szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych oraz dziedzinach życia codziennego.

Po zaaplikowaniu CX-80 Krytox - Teflon powstaje powłoka poprawiająca odporność na tarcie i ścieranie, dzięki czemu wydłuża trwałość produktu. Niewielki współczynnik tarcia, który jest charakterystyczny dla CX-80 Krytox - Teflon przekłada się na dużą skuteczność przy okuciach budowlanych, łącznikach elektrycznych, sprzęcie wojskowym oraz wielu innych zastosowaniach, gdzie podstawą jest powtarzający się ruch po gładkiej powierzchni.

CX-80 Krytox - Teflon znakomicie sprawdza się w przemyśle rowerowym - jest idealnym środkiem stosowanym  jako smar do łańcuchów, przerzutek, linek hamulcowych, kół zębatych, zwiększa ich żywotność, zmniejsza tarcie między elementami przekładni oraz ich zużycie.

CX-80 Krytox-Teflon może także pełnić rolę środka antyadhezyjnego. Stosowany w procesach związanych z formowaniem elementów z kauczuku oraz tworzyw sztucznych. Uzyskuje się podobne trwałości, oraz lepsze uwalnianie wyprasek.

Pojemności: 100ml, 200ml, 400ml

 

Przedsiębiorstwo Hydronik Serwis I s.j.
ul. Fabryczna 7, 41-404 Mysłowice

tel./fax: 32 223 65 83
tel. kom.: 505-592-749

Projekt: r-h.pl